Страница 1 из 1

Континентальная триатлонная лига

Добавлено: 10 фев 2013, 12:50
daemon
ПОЛОЖЕННЯ
ПРО ПРОВЕДЕННЯ «КОНТИНЕНТАЛЬНОЇ ТРИАТЛОННОЇ ЛІГИ»


1. Положення про проведення «Континентальної Триатлонної Ліги» складено на підставі.

- Статутів та Регламентів Міжнародної федерації триатлону (далі ITU), Європейської Асоціації триатлону (далі ETU), федерації триатлону України (далі ФТУ)
- Правил змагань з триатлону, затверджених конгресом ITU

2. Змагання спрямовані на вирішення наступних завдань.

- розвиток та популяризація триатлону в державі та залучення населення до регулярних занять триатлоном
- посилення пропаганди триатлону, як важливого способу виховання здорового способу життя
- підвищення спортивної майстерності серед аматорів та спортсменів професіоналів
- виявлення та відбір кращих спортсменів аматорів та спортивних клубів України для участі у чемпіонатах Світу та Європи

3. Керівництво проведенням змагань.

- контроль за проведенням змагань здійснює ФТУ та оргкомітет «КТЛ»
- організацію і проведення змагань здійснює керівництво ФТУ та оргкомітет «КТЛ»
- ФТУ та оргкомітет «КТЛ» призначає керівні органи змагань, здійснює допуск учасників, проводить змагання у відповідності до вимог ITU та згідно положення
- проведення змагань доручається головній суддівській колегії, затвердженою президією Федерації триатлону України
- відповідальні на місцях ведуть організаційну та підготовчу роботу для проведення змагань, прийом та розміщення учасників, забезпечують потреби учасників та офіційних осіб змагань

4. Місце і терміни проведення змагань.


Изображение

Дистанція: спринт триатлон - 0.75км. плавання + 20.0км. вело + 5.0км. біг
Дистанція: суперспринт - 0.3км. плавання + 8.0км. вело +2.0км. біг





5. Учасники змагань.

- до участі у змаганнях допускаються спортсмени та аматори які мають відповідну
екіпіровку згідно правил ITU
- учасники змагань, екіпіровка та знаряддя яких не відповідають вимогам правил з триатлону, до змагань не допускаються.
- загальний чисельний склад учасників та команд не обмежується
- відповідальність за стан здоров’я учасників змагань несуть медичні установи за місцем проживання, які дали дозвіл спортсменам приймати участь в змаганнях, а також організації, які направляють команди чи окремих спортсменів на змагання
- кожен учасник повинен мати при собі документ, що посвідчує особу та страховку
- в естафеті можуть приймати участь тільки команди спортивних клубів які подали заявки на участь не пізніше 48 годин до проведення змагань. В естафеті приймають участь 4 учасника, кожен долає дистанцію 0,3км. плавання + 8,0км. вело +2,0км. біг та передає естафету наступному учаснику. Результат команди складає суму результатів чотирьох учасників за часом. В естафетній гонці має право брати участь тільки один спортсмен категорії «еліта».
- в командній гонці можуть приймати участь тільки команди спортивних клубів, які подали заявки на участь не пізніше 48 годин до проведення змагань. В командній гонці беруть участь 5 учасників, всі учасники разом долають дистанцію 0,75км. плавання + 20км. вело + 5км. біг, фініш команди зараховується по третьому учаснику. В командній гонці має право брати участь тільки один спортсмен категорії «еліта».
- Протести розглядаються головним суддею змагань відповідно до правил ITU, впродовж 60 хвилин з моменту фінішу останнього учасника
- в аматорському заліку (вікові групи) можуть приймати участь спортсмени які не приймали участь впродовж року в офіційних змаганнях ITU, ETU, ФТУ у складі збірних команд та регіонів України. Ці ж правила розповсюджуються на спортсменів інших країн.

6. Визначення особистої і командної першості.

- Загальний залік в особистій першості визначається за сумою очок 7 найкращих етапів «КТЛ». Всього в особистій першості 11 етапів. Також ведеться очковий залік в кожній віковій категорії. Залікові очки на останньому етапі «Гранд фінал» подвоюються.
- Вікові категорії: до 20 років, 21-29років, 30-34 років, 35-39 років, 40-44 років, 45-49 років, 50-60років, 60 років та старші, «еліта», жінки. Всього 10 категорій. Вік учасників визначається на 31 грудня 2013 року.
- Командний залік визначається по сумі 8 найкращих етапів. Командний залік на етапі сумується із 4 найкращих результатів незалежно від віковій категорії (до заліку можуть входити один результат категорії «еліта» і один результат категорії «жінки»). В командному заліку всього 12 стартів (супер спринт не входить до заліку).
- Таблиця нарахування очок на етапі серії «КТЛ»

Изображение
Изображение

7. Нагородження.

- Учасники, які посіли 1-е, 2-е, 3-е місця в абсолютному заліку та в вікових групах нагороджуються цінними призами, медалями та дипломами. Абсолютний переможець загального заліку «КТЛ» по сумі очок нагороджується – безкоштовною поїздкою на Чемпіонат світу з триатлону серед аматорів. Переможці і призери загального заліку в вікових категоріях «КТЛ» нагороджуються професійною екіпіровкою для занять триатлоном.
- Переможець визначається за сумою очок 7 найкращих етапів «КТЛ»
- Команди, які посіли 1-е, 2-е, 3-е місця в естафетній і командних гонках нагороджуються цінними призами, медалями та дипломами. Команда переможець отримує кубок. Команда переможець загального заліку «КТЛ» нагороджується …..
- Спортсмени категорії «еліта» нагороджуються грошовими призами в розмірі встановленому оргкомітетом «КТЛ»

8. Фінансові умови участі в змаганнях.

- Витрати щодо відрядження та участі спортсменів і команд у змаганнях (проїзд, проживання, харчування, добові в дорозі, стартовий внесок) несуть відряджаючи організації або самі спортсмени.
- Стартовий внесок для спортсменів аматорів ….

9. Термін та умови подання заявок

- Попередні заявки приймаються на офіційному сайті «КТЛавтоматично створюється попередній старт-лист учасників кожного етапу «КТЛ». Також можливо зареєструватися через електронну пошту. В день приїзду мандатна комісія приймає остаточні заявки, а вдень змагань заявки приймаються тільки у крайніх (одиничних) випадках.
- Після проходження мандатної комісії учасник отримує стартовий номер


10. Підсумкові протоколи

- Підсумкові протоколи змагань вважаються дійсними після того як їх підписують головний суддя та головний секретар змагань
- Повні підсумкові протоколи та рейтинги можна переглянути на офіційному сайті «КТЛ»
11. Безпека та підготовка місць проведення заходу.

- У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”:
- підготовка спортивних споруд покладається на їх власників;
- контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпечення безпеки під час проведення змагань здійснює робоча комісія, яка утворена відповідними обласними та мм. Києва та Севастополя державними адміністраціями.
- власник спортивної споруди не менш ніж за 4 години до початку змагань зобов’язаний подати до робочої комісії акт про її готовність до проведення змагань.


Скачать в .doc формате

Not able to open ./cache/data_global.php